آموزش Radius در ویندوز فرم (#C)

آموزش Radius در ویندوز فرم (#C)
Radius در ویندوز فرم سی شارپ

تعداد دانشجوهای دوره:

0

مدرس دوره:

مدت زمان دوره:

0

آخرین بروزرسانی دوره:

آذر ۷, ۱۴۰۰

سطح:

متوسط

قیمت دوره:

5,000تومان

وضعیت دوره:

به پایان رسیده

به پایان رسیده

لیست جلسات دوره

1 Lessons

جلسه اول

جلسه اول-انحنا دادن به فرم00:33:09

پیش نیازها

توضیحات

بی شک #C یکی از بهترین زبان های برنامه نویسی در ایران و دنیا است. این زبان برنامه نویسی امکان توسعه نرم افزار برای ویندوز،وب،موبایل و بسیاری از کاربردهای دیگر مانند اینترنت اشیا نیز کاربرد دارد. اما یکی از جذاب ترین و در عین حال کاربردی ترین کاربرد زبان سی شارپ در برنامه نویسی دسکتاپ است که شما به راحتی میتوانید با یادگیری آن هر پروژه ای را برای خود بنویسید و خروجی بگیرید و یا در شرکت ها استخدام شوید. علی رغم این که بازار کار برنامه نویسی دسکتاپ مثل قبل داغ نیست اما باز هم طرفداران و برنامه نویسان خاص خودش را دارد.

بهترین و ساده ترین پلتفرم برای یادگیری برنامه نویسی آن هم با سی شارپ پلتفرم ویندوز فرم است که به شما کمک می کند تا به راحتی هر چه تمام تر علاوه بر ساخت نرم افزار دسکتاپ برنامه نویسی را به شکلی حرفه ای تر یاد بگیرید…

شما با سی شارپ آن هم در پلتفرم ویندوز فرم هر گونه نرم افزاری را که دوست دارید میتوانید طراحی کنید فقط کافی است پایه و اساس این زبان را به درستی و با اصول یاد بگیرید آن وقت خواهید دانست که چقدر کار کردن با این زبان برنامه نویسی چقدر شیرین است!

از این رو ما تصمیم گرفتیم که در یک ویدیو تک جلسه ای آموزش انحنا دادن یا اصطلاحا Radius دادن به فرم در سی شارپ را برای شما عزیزان آماده کنیم. به صورت عادی فرم ها در سی شارپ گوشه گرد ندارند و این موضوع زمانی که شما ویژگیForm Border Style خود را روی None قرار داده باشید ممکن است شما را اذیت کند.

در دوره آموزشی Radius در ویندوز فرم تمامی نکاتی را که لازم است در این زمینه به شما عزیزان خواهیم گفت

نگران نباشید! این ویدیو تمام نکاتی را که در این زمینه لازم است به شما آموزش میدهد. همچنین میتوانید سورس کد نمونه را به همراه درس دانلود کنید

ضمنا برای آشنایی با مباحث Win32 و بحث CreateRoundRectRgn میتوانید این مقاله از مایکروسافت را مطالعه کنید:

CreateRoundRectRgn function (wingdi.h)

پیش نیاز دوره: آشنایی با زبان سی شارپ

پرسش و پاسخ: