آموزش ساخت فایل ستاپ با Winrar

آموزش ساخت فایل ستاپ با Winrar
WINRAR

تعداد دانشجوهای دوره:

3

مدرس دوره:

مدت زمان دوره:

01h

آخرین بروزرسانی دوره:

آبان ۲۴, ۱۴۰۰

سطح:

همه سطوح

قیمت دوره:

رایگان

وضعیت دوره:

توضیحات

سلام. امروزه راحتی کاربر یکی از دغذغه های برنامه نویسان و طراحان است به خصوص اگر قرار باشد که شما یک برنامه ویندوزی را به مشتری خود تحویل دهید. پس بهترین کار این است که یک فایل نصب طراحی کنید و آن را در اختیار مشتری قرار دهید. ساده ترین راهی که برای این مورد وجود دارد استفاده از نرم افزار WinRAR است. این نرم افزار یک نرم افزار برای فشرده سازی محتوا ها و کم کردن حجم فایل ها است. 

 

چرا باید فایل های خود را فشرده کنیم؟

گاهی اوقات تصمیم داریم مثلا یک محتوایی را روی فلش خود کپی کنیم اما ارور میدهد که متاسفانه فضای خالی وجود ندارد و یا باید مقداری از دیتاها پاک شود…این جاست که می بایستی از نرم افزارهای فشرده ساز استفاده کنیم…انواع و اقسام مختلفی از این نوع نرم افزارها وجود دارد مثل Banzip ، 7zip و… اما بهترین و یکی از پر امکانات ترین نرم افزار های موجود نرم افزار winrar است.

در این آموزش کاربردی به بحث ساخت فایل نصب ( Setup) با پسوند .exe می پردازیم و همچنین یک آیکون و یک بنر برای ان در نظر میگیریم…

اگر این نرم افزار را روی سیستم خود نصب ندارید ( که بعید میدونم روی یک سیستم وجود نداشته باشه) می توانید از طریق لینک زیر نرم افزار winrar را دانلود کنید:

دانلود نرم افزار winrar

در آخر پیشنهاد میکنیم که این دوره را هم ببینید:

آموزش ساخت فایل نصب با setup factory

لیست جلسات دوره

1 درس01h

قسمت اول

درس اول-ساخت فایل ستاپ با WinRar00:00:00

روش پشتیبانی: تلگرام

تضمین بازگشت وجه

پرسش و پاسخ: