حل مشکل پیش نمایش قادر به بارگذاری نیست در المنتور

حل مشکل پیش نمایش قادر به بارگذاری نیست در المنتور

ممکن است شما در صفحه ساز المنتور با مشکل ” پیش نمایش قادر به بارگذاری نیست” در المنتور مواجه شده باشید اما نگران نباشید این جاییم تا مشکل شما را حل کنیم😎 پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید

یکی از رایج ترین مشکلات افزونه المنتور خطای ” پیش نمایش قادر به بارگذاری نیست” است که ممکن است در حال حاضر شما را کلافه کرده باشد اما خبر خوب این جاست که در این مقاله راهکارهایی را برای این موضوع ارائه کرده ایم که به صورت تضمینی به شما کمک میکند تا مشکل خود را حل کنید.

اولین راه حل: تغییر قالب

راحت ترین و ابتدایی ترین راه حلی که به نظر می رسد تغییر قالب است. برای تغییر قالب از قسمت نمایش> پوسته ها>افزودن جدید؛ یک قالب جدید مانند Hello Elementor را نصب کنید. اگر مشکل حل شد پس باید قالب وبسایت خود را تغییر دهید یا این که از توسعه دهنده قالب درخواست کنید تا با یک بروزرسانی این مشکل را حل کند. توصیه میکنیم اگر تخصص لازم برای رفع مشکلات قالب ندارید هرگز اقدام به تغییر کدهای قالب نکنید!

دومین راه حل: غیر فعال کردن افزونه های جانبی

اگر در کنار افزونه المنتور رایگان و المنتور پرو از افزودنی های دیگری مانند جت منو،جت سرچ،جت انجین و… استفاده میکنید توصیه میکنیم هر کدام را به ترتیب غیر فعال کنید تا بتوانید افزونه مخربی که باعث به وجود آمدن مشکل شده است را شناسایی و آن را حذف کنید. توصیه ما این است سعی کنید همیشه از جدیدترین نگارش های افزونه ها استفاده کنید.

سومین راه حل: فایل htaccess

لازم نیست کار خاصی انجام دهید. کافی است وارد قسمت تنظیمات>پیوندهای یکتا ، شوید و بدون دست زدن به تنظیمات روی دکمه بروزرسانی کلیک کنید. اگر با این کار باز هم خطا پابرجا بود وارد قسمت File Manager هاست خود شوید و فایل htaccess را پاک کنید و بار دیگر از قسمت ” پیوندهای یکتا” این فایل را ایجاد کنید.

نکته» فایل htaccess در حالت عادی مخفی است برای نمایش این فایل( در صورتی که از CPanel استفاده میکنید). در قسمت بالای File Manager روی علامت چرخ دنده یا Settings کلیک کنید

بعد از این کار باید تیک گزینه Show Hidden Files(dotfiles) را فعال کنید:

به این ترتیب فایل htaccess نمایان می شود.

چهارمین راه حل: پاک کردن کش و غیر فعال کردن افزونه های کش

ممکن است کش وبسایت باعث به وجود آمدن خطای ” پیش نمایش قادر به بارگذاری نیست” شده باشد. در مرحله اول ابتدا کش وبسایت خود را با افزونه کش پاک کنید و همچنین برای تازه کردن وبسایت از کلیدهای ترکیبی Ctrl+F5 استفاده کنید. همچنین یکبار دیگر برای ویرایش صفحه خود با المنتور از حالت Incognito Mode ( حالت ناشناس)مرورگر خود استفاده کنید( در گوگل کروم و مایکروسافت اج می توانید از کلید های ترکیبی Ctrl+Shift+N استفاده کنید. در مرورگر فایرفاکس از کلیدهای Ctrl+Shift+P) استفاده کنید.)

پنجمین راه حل : افزایش حافظه وردپرس با استفاده از php.ini

وارد CPanel هاست خود شوید و از قسمت Software روی قابلیت MultiPHP INI Editor کلیک کنید:

از قسمت Configure PHP INI basic settings دامنه خود را انتخاب کنید. پس از انتخاب دامنه از قسمت memory_limit مقدار حافظه پیش فرض را تغییر دهید.( در این تصویر حافظه 128 است اما می توانید به 256 یا 512نیز تغییر دهید):

نتوانستید این مشکل را حل کنید؟

اگر هنوز موفق به حل مشکل” پیش نمایش قادر به بارگذاری نیست” نشده اید کافی است در وبسایت عضو شوید و از قسمت ” تیکت ها” مشکل خود را مطرح کنید تا در سریع ترین زمان این مشکل را برایتان حل کنیم

این پست چقدر برای شما مفید بود؟

روی ستاره ها کلیک کنید تا امتیاز شما ثبت شود

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز 0

هیچ امتیازی ثبت نشده است شما اولین نفر باشید☺

دیدگاه‌ها ۰